0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Výkony Cristiana Ronalda a Lionela Messiho v této sezoně
26 May

Výkony Cristiana Ronalda a Lionela Messiho v této sezoně

Sezóna 2021 Cristiana Ronalda a Lionela Messiho nebyla ideální. Oba hráči se nepodařilo dostat do finále Ligy mistrů a tým, za který hráli, nevyhrál ligové mistrovství. V fotbalové dresy se letos v létě začali soustředit na reprezentační hru. Dále se podíváme na jejich výkon v této sezóně. Ve srovnání s mladými talenty, které jsou o více než 10 let mladší než oni, přispívají dvě třicetileté superhvězdy stále na světové úrovni.

V současné době sezóna 20–21 skončila, máme možnost nahlédnout do jejich klubových statistik. Góly: Lionel Messi 38 gólů, Cristiano Ronaldo 36 gólů. V ligových brankách je Lionel Messi v Dres FC Barcelona jsou o něco vyšší než 29 gólů Cristiana Ronalda s 30 góly. Oba jsou v poháru nepostradatelní a barcelonská hvězda také vstřelila další gól. Asistence: Lionel Messi 11-5 Cristiano Ronaldo, to není překvapující. I ti nejvěrnější fanoušci Cristiana Ronalda uznají, že Lionel Messi je vynikající organizátor, což lze potvrdit statistikami. Šampión: Cristiano Ronaldo 2: 1 Lionel Messi, Cristiano Ronaldo má navrch v počtu titulů již druhý rok po sobě, vyhrál Coppa Italia a italský Superpohár, zatímco Lionel Messi vyhrál pouze Copa del Rey. Průměrné hodnocení: Lionel Messi 8,52-7,68 Cristiano Ronaldo. Pokud jde o bodování za hru, data Lionela Messiho jsou nejlepší. Barcelonská hvězda je v tomto ohledu lepší než kdokoli jiný, nejen Cristiano Ronaldo. Hráč hry: Lionel Messi 24-8 Cristiano Ronaldo. Podobně je Lionel Messi také lídrem v počtu nejlepších hráčů ve hře a získal více ocenění než Cristiano Ronaldo.

Stručně řečeno, Cristiano Ronaldo v Dres Juventus jsou má navrch, pokud jde o počet šampionátů, a Lionel Messi má navrch v ostatních oblastech. Lionel Messi podával lepší výkony po celou sezónu, ale když Cristiano Ronaldo zasáhl kvarteto od září do listopadu, nikdo by takový výsledek nečekal. Ale jak Lionel Messi postupně narůstal v počtu gólů, asistencí a počtu nejlepších hráčů ve hře, jeho statistiky dohnaly. I když je srovnání vysoké a nízké, je třeba připustit, že obě superhvězdy předaly neuvěřitelná data, dokonce i mírně znevýhodněný výkon Cristiana Ronalda v této sezóně je také velmi vynikající. Nevím, co si fanoušci myslí.

Hot prodej produktů