0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Tři datoví králové aktivního fotbalu
19 Oct

Tři datoví králové aktivního fotbalu

Karim Benzema je nyní plně zodpovědný za útočící řadu Real Madrid C.F. a francouzský tým. V Realu Madrid Karim Benzema absolvoval 10 her s 10 góly a 7 asistencemi. Vyhrál jak v La Lize, tak v Lize mistrů. Karim Benzema v fotbalové dresy také vstřelil klíčový gól ve finále Ligy národů UEFA a pomohl francouzskému týmu vyhrát šampionát. V Realu Madrid C.F. éry Ronalda po Cmůže Karim Benzema nejen získat míč v přední části hřiště a obnovit organizaci, ale také dávat góly a dokonce se jednou stal horkou hvězdou Zlatých glóbů.

Říká se, že Mohamed Salah v Premier League je jen záblesk, ale už několik sezón se dobře bavil. Mohamed Salah v Dres Liverpool nejen pomohl Liverpoolu vyhrát Ligu mistrů a šampionát Premier League, ale také má spoustu zlatých bot Premier League. V této sezóně odehrál Mohamed Salah 10 zápasů s 10 góly a 4 asistencemi. Mohamed Salah, který není vysoký, ale má silnou výbušnou sílu, nemá téměř žádné řešení pro boční řez a schopnost konfrontace zády k sobě napravo.

Robert Lewandowski byl loni světovým fotbalistou. V FC Bayern München měl vždy dávku dat. V posledních několika sezónách statistika Bundesligy Roberta Lewandowského v 31 zápasech, 34 gólech a 4 asistencích, 41 gólech, 7 asistencích a 8 ve 29 zápasech. V Lize mistrů absolvoval 10 zápasů s 15 góly a 5 asistencemi, 6 her s 5 góly a 2 zápasy se 4 góly. Robert Lewandowski je hvězda s nejvíce osobními údaji za poslední roky. Jeho vynikající tělo, technika, střelecké schopnosti a schopnost číst hry jsou dostačující k tomu, aby se Robert Lewandowski stal centrem vpřed.

Hot prodej produktů