0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Šestatřicetiletý Cristiano Ronaldo se vrací do Manchesteru United
28 Aug

Šestatřicetiletý Cristiano Ronaldo se vrací do Manchesteru United

Cristiano Ronaldo naposledy přitahoval pozornost světové sportovní arény na evropském poháru-protože před ním položená cola byla na tiskové konferenci očividně odstrkována, Cristiano Ronaldo přiměl Coca-Colu přes noc odpařit 4 miliardy amerických dolarůa jiné pravdy jsou nerozeznatelné. Pověsti přiměly portugalskou superstar ovládnout titulky sociálních médií a zpráv v různých zemích. O dva měsíce později způsobil šestatřicetiletý Cristiano Ronaldo ve světovém fotbale opět šok: Cristiano Ronaldo se oficiálně přestěhoval do Manchesteru United, vrátil se do objetí Premier League Red Devils a oblékl dres Red Devils.

Úplné znění oficiálního oznámení klubu Manchester United je následující: Cristiano Ronaldo, vítej doma a znovu si oblékni dres Red Devils. Manchester United s potěšením potvrzuje, že klub dosáhl dohody s Juventusem o přestupu Cristiana Ronalda, ale musí se ještě dohodnout na osobních podmínkách, vízech a lékařských prohlídkách. Krátké a silné oficiální prohlášení také oficiálně oznámilo konec kariéry Cristiana Ronalda v Juventusu. S Juventusem ukončil smlouvu o rok dříve a po 12 letech se znovu vrátil do Premier League.

Cristiano Ronaldo je pětinásobným vítězem Zlatého míče. Ve své kariéře dosud získal více než 30 trofejí, včetně pěti titulů Ligy mistrů UEFA, čtyř světových pohárů klubů FIFA a sedmi v Anglii a Španělsku. Ligové mistrovství s Itálií a evropský pohár vyhrál pro Portugalsko.

Tags: dres, dres
Hot prodej produktů