0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Sbohem Sergio Agüero! Manchester City má za deset let 257 gólů a 13 šampionátů
02 Apr

Sbohem Sergio Agüero! Manchester City má za deset let 257 gólů a 13 šampionátů

Manchester City oficiálně oznámil, že Sergio Agüero neobnoví smlouvu a po skončení sezóny z týmu odejde. Od té doby svlékl fotbalové dresy pro muži Manchesteru City a opustil tým. Sergio Agüero také publikoval článek vyjadřující jeho památku a vděčnost Manchesteru City a jeho kariéra v Premier League může také skončit tímto způsobem.

V roce 2011 se Sergio Agüero připojil k Manchesteru City z Atlética de Madrid a vydal se na legendární cestu. V uplynulých deseti letech pomohl Manchesteru City vyhrát celkem 13 šampionátů na různých akcích. Je škoda, že nikdy nevyhrál Ligu mistrů UEFA, ale než odejde, stále existuje šance na vyrovnání. Sergio Agüero je největším útočníkem v historii Manchesteru City, 257 gólů mluví samo za sebe. Mezi 257 góly bylo nejdůležitějším gólem závěrečné kolo sezóny 2011-12. Sergio Agüero zamával Dres Manchester City jsou na hřišti a přinesl Manchesteru City první mistrovství nejvyšší ligy. Sergio Agüero je také jedním z největších útočníků v historii Premier League. Střelil 181 gólů a umístil se na čtvrtém místě.

Sergio Agüero si proto zaslouží, aby mu Manchester City postavil sochu, kterou si zaslouží být navždy zapsán do historických knih Manchesteru City a Premier League, a Manchester City musí této legendě vždy poděkovat!

Hot prodej produktů