0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Real Madrid C.F. trenér Zinedine Zidane opouští úřad
28 May

Real Madrid C.F. trenér Zinedine Zidane opouští úřad

Podle oficiálních zpráv již Zinedine Zidane neslouží jako Real Madrid C.F. trenér. Smlouva mezi Zinedinem Zidanem a Real Madrid C.F. v fotbalové dresy měla původně vypršet v roce 2022. Real Madrid C.F. oficiální oznámení zní: Real Madrid C.F. oficiálně oznámil, že Zinedine Zidane se rozhodl opustit pozici trenéra prvního týmu. Musíme respektovat jeho rozhodnutí a zároveň vyjádřit uznání za jeho profesionalitu, odhodlání a vášeň pro tolik let, stejně jako za image Realu Madrid C.F. zastupuje. Zinedine Zidane je jedním z velkých symbolů Realu Madrid C.F., ať už jako hráč nebo trenér, jeho legenda ho předčila. Zinedine Zidane ví, že bude vždy v srdci Real Madrid C.F., Real Madrid C.F. vždy bude jeho domovem.

Poté, co klub oficiálně oznámil rezignaci Zinedina Zidana, mnoho Real Madrid C.F. hráči vzdali hold Zinedinovi Zidanovi na jejich osobních sociálních účtech a také poslali zprávy na rozloučenou. Kapitán v Dres Real Madrid jsou Ramos v první chvíli emotivně napsal: "Jste jediný. Přeji vám vše nejlepší. To je to, co si zasloužíte. Užívejte si života a rodiny. Obejměte mě, trenéře."

Je to podruhé, co Zinedine Zidane opustil trénerskou pozici Realu Madrid CF. V březnu 2019 nahradil Zinedine Zidane Santiaga Solariho jako trenéra Realu Madrid CF. Vedl tým více než 2 roky. Zinedine Zidane vedl tým k šampionátu 19/20 La Liga. A španělský šampion Superpoháru v sezóně 19/20.Na začátku roku 2016 se Zinedine Zidane stal prvním trenérem týmu Real Madrid CF. Do května 2018 vyhrál Zinedine Zidane za dva a půl roku 9 šampionátů, včetně 3 titulů v Lize mistrů a 2 světových klubů. Šampión poháru, 2 mistři Evropy v Superpoháru, 1 šampion La Ligy a 1 španělský šampion Superpoháru.

Hot prodej produktů