0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
První příjem z domácí vstupenky Paris Saint-Germain = roční plat Lionela Messiho
11 Aug

První příjem z domácí vstupenky Paris Saint-Germain = roční plat Lionela Messiho

S oficiálním oznámením Paris Saint-Germain, že se k týmu připojil Lionel Messi, začala největší hvězda v historii Ligue 1, takže pozornost týmu vzrostla o několik úrovní. Podle francouzských médií může Lionel Messi hrát v prvním domácím zápase Paris Saint-Germain v nové sezóně. Fanoušci se proto těší na debut Lionela Messiho. Zápas sledovalo 45 000 fanoušků. Paris Saint-Germain má nejnižší příjmy z letenek. Více než 36 milionů eur, což odpovídá ročnímu platu Lionela Messiho.

Než Lionel Messi dorazil na pařížské letiště, Paris Saint-Germain oficiálně předem oznámil Lionela Messiho, aby se připojil k týmu. Současně klub také oznámil podpis dvouletého kontraktu s Lionelem Messim a také možnost prodloužení o rok. Lionel Messi upoutal pozornost fanoušků Paris Saint-Germain, když nastoupil, takže se těším na čas a hru debutu Lionela Messiho v Paris Saint-Germain. Lionel Messi nebude oblékat dres Neymara č. 10, ale zvolí si dres č. 30, což je číslo, které nosil při svém debutu v FC Barcelona.

Podle francouzských médií francebleu cena vstupenek na první domácí zápas Paris Saint-Germain proti Štrasburku v této sezóně prudce stoupla. Hlavním důvodem bylo připojení Lionela Messiho. Fanoušci věděli, že Lionel Messi by mohl v této hře debutovat. Ve srovnání s Camp Nou pojme stadion Prince Park až 45 000 fanoušků, takže vstupenky se shánějí obtížněji a ceny stoupají. Podle oficiálního webu pro prodej lístků Paris Saint-Germain je cena lístku pro okrajovou oblast 800 eur a horní část 1 000 eur. Poté, co se připojil Lionel Messi, domácí zápas Paris Saint-Germain proti Štrasburku byl brzy vyprodán. Podle minimálního lístku 800 eur může příjem lístku na domácí zápas Paris Saint-Germain dosáhnout minimálně 36 milionů eur. Roční plat Lionela Messiho je 35 milionů eur. Paris Saint-Germain proto vydělala spoustu peněz. Příště můžete použít jiný. Příjem z domácích vstupenek slouží k odečtení poplatku za podpis ve výši 30 milionů EUR Lionelovi Messimu.

 

Tags: dres, dres
Hot prodej produktů