0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Proč Liverpool F.C. dres je červený
09 Mar

Proč Liverpool F.C. dres je červený

Každý tým má velmi smyslný design pro dres design. Při sledování hry mohou fanoušci rychle identifikovat tým běžící na hřišti skrz fotbalové dresy. Častěji budou fanoušci nosit dresy pro sledování her, aby vyjádřili svou lásku k tomuto týmu.

Pokud jde o zdroj červeného dresu, má trenér často řadu nápaditých triků, jako jsou měnící se formace, podivné formace, chyby a nastavení míče ... Bill Shankly není výjimkou. Když se dozvěděl, že jeho dalším soupeřem v Lize mistrů UEFA je belgický gigant Anderlecht, který má osm belgických internacionálů, připravil také tajnou zbraň - nový dres. Zajímavé je, že při pohledu na postavu Ron Yates křičel Bill Shankly na všechny přítomné lidi: „Ron Yates nyní vypadá jako měděná zeď a železná zeď, kterou soupeř nemůže překročit. Vypadá to, že je blízko 3 metrů. Gao. nový dres, který se chystáme dát každému hráči, a nový Dres Liverpool, který nás povede k vítězství. “

Nakonec hra skončila skóre 3: 0 a Liverpool F.C Bill Shankly. na konci cesty se zasmál. V této sezóně je titul Premier League velmi blízký Liverpoolu F.C., využijí této příležitosti k získání tohoto titulu.

Hot prodej produktů