0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Po získání Lionela Messiho chce Paris Saint-Germain v létě pokračovat v posilování
20 Aug

Po získání Lionela Messiho chce Paris Saint-Germain v létě pokračovat v posilování

Lionel Messi se připojil k Paris Saint-Germain z FC Barcelona, ​​díky čemuž se Ligue 1 stala okamžitě středem zájmu světového fotbalu. Je Lionel Messi v fotbalové dresy posledním blockbusterovým podpisem Paris Saint-Germain v létě? Francouzská autoritativní média Team Dailyodhalila, že Paris Saint-Germain stále zvažuje zavedení záložníka Manchesteru United Paula Pogby, ale jejich předpokladem je vyčistit některé hráče z týmu. Očekává se, že poplatek za převod Paula Pogby dosáhne 60 milionů eur.

Letní přestupové období Ligue 1 ještě není uzavřeno a Paris Saint-Germain se teprve chystá přesunout. Francouzský Team Dailyprozradil, že Paris Saint-Germain zvažuje možnost zahodit Paula Pogbu. Smlouva mezi Paulem Pogbou a Manchesterem United přišla do posledního roku. Pokud pro Manchester United odmítne Paul Pogba v Dres Manchester United obnovit smlouvu, nemusí Manchester United příští léto dostat ani korunu z přestupového poplatku. V tomto případě Manchester United vhodnou nabídku neodmítne.

Stojí za zmínku, že agentem Paula Pogby je Mino Raiola. Má velmi blízký vztah s vrcholem Paris Saint-Germain, což také vytvořilo podmínky pro uzavření transakce. Stane se Paul Pogba letos v létě po Lionelu Messimu bzučákem Paris Saint-Germain? Nebo se připojit jako volný agent příští léto? Počkejme a uvidíme.

Hot prodej produktů