0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Paris Saint-Germain touží po Lionelovi Messim
13 Jul

Paris Saint-Germain touží po Lionelovi Messim

Smlouva Lionela Messiho s jeho starým klubem FC Barcelona vypršela 1. července. Jelikož obě strany ještě o nové smlouvě nevyjednaly, stal se Lionel Messi v fotbalové dresy oficiálně volným hráčem. Je to poprvé, co nemá smlouvu za 21 let. Od doby, kdy Lionel Messi znovu získal svobodu, ztratil každý den minimálně 100 000 eur.

Lionel Messi je v současné době ve stavu nezaměstnaný. Vzhledem k tomu, že se Argentina účastní amerického poháru, nebyl čas vyjednat novou smlouvu s FC Barcelona. Až do minulé neděle (11.) vedl Argentinu k zisku dalšího šampionátu po 28 letech a vyhrál první šampionát v kariéře národního týmu. Po splnění snu o národním šampionátu má Lionel Messi čas diskutovat o nové smlouvě s FC Barcelona. Podle zpráv španělských médií připravila FC Barcelona pro Lionela Messiho nabídku na prodloužení smlouvy. Říká se, že je také ochoten snížit svůj plat a obnovit s FC Barcelona. Osud, ale zpráva nebyla potvrzena klubem.

Nová sezóna La Ligy začne 15. srpna. Lionel Messi ještě neurčil svou budoucnost a neexistují žádné zprávy, které by potvrdily, že zůstane v FC Barcelona. Pokud FC Barcelona nedokáže zajistit novou smlouvu Lionela Messiho, pak francouzský gigant Paris Saint -Germain touží někoho chytit a říká se, že klub nabídl Lionelovi Messimu. Může Lionel Messi i nadále hrát v Dres FC Barcelona? Počkejme a uvidíme!

Hot prodej produktů