0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Nová verze FC Bayern München pro domácí sezónu
12 Jun

Nová verze FC Bayern München pro domácí sezónu

FC Bayern München Mnichovský klub oficiálně uvedl nové domácí dresy týmu pro sezónu 2020-21. Tradiční červené a bílé barvy klubu jsou kombinovány s novými designovými detaily, které interpretují moderní styl. Hráči FC Bayern München Mnichov budou dnes večer v semifinále německého poháru nosit dres. Taková hra s novým sezonním fotbalové dresy mu přinese více štěstí, těšíme se na příchod této hry.

Nový sezonní dres používá „FC Bayern München Red“ s čistě bílou barvou podle klasické týmové barvy. Zadní výstřih je zdoben klubovým mottem „Mia san Mia“, který vzdává hold tradici a zároveň ukazuje soudržný duch rodiny FC Bayern München. Hlavní barva dresu je červená a tělo je navrženo s nízkými klíči a celkový tvar je jednoduchý a osvěžující. Výstřih a manžety jsou zdobeny jemnými bílými okraji a červené a bílé barvy se vzájemně doplňují.

Mnoho fanoušků začalo kupovat nový sezónní Dres FC Bayern Mnichov jako dárek k narozeninám pro své přátele. Tento dres se vám bude líbit ještě více. Může přizpůsobit jméno a číslo, které potřebujete, což vypadá velmi dobře.

Hot prodej produktů