0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Může FC Barcelona vyhrát letošní mistrovství La Ligy
10 Apr

Může FC Barcelona vyhrát letošní mistrovství La Ligy

Kvůli epidemii mnoho fanoušků nemůže jít na scénu sledovat hru. Fanoušci nevědí, kdy si mohou obléknout své oblíbené fotbalové dresy a povzbudit scénu v naději, že tento den brzy přijde. Ale letošní mistrovství La Ligy je velmi divoké a kdo je konečným šampiónem La Ligy, stále není znám.

Po zahájení nové sezóny se dva tradiční silné týmy Real Madrid C.F. a FC Barcelona nepodávala dobrý výkon. Atlético de Madrid pokračovalo v postupu v La Lize a jednou si vytvořilo dvouciferný náskok. Později Real Madrid C.F. a FC Barcelona pomalu vstoupila do rytmu hry a dohnala body. Tyto tři týmy jsou nyní mezi prvními třemi La Ligy. S devíti koly v lize tyto tři týmy pravděpodobně vyhrají šampionát. Největší rozdíl mezi těmito třemi týmy je jen 3 body. V další hře se nikdo neodvažuje odpočívat. Ve třiceti kolech bude Real Madrid CF doma čelit FC Barcelona. V této hře nechtějí FC Barcelona ani Real Madrid CF prohrát. Ten, kdo hru vyhraje, je blíže šampionátu.

Ale FC Barcelona má letos další úkol, a to najít způsob, jak udržet nejprodávanější Dres FC Barcelona, absolutní jádro týmu, Messi, což chtějí vidět fanoušci, kteří mají rádi FC Barcelona. FC Barcelona se musí zbavit některých hráčů v týmu, snížit finanční zátěž týmu a uvolnit prostor novým hráčům. Tímto způsobem budete v aréně konkurenceschopní a získáte více vyznamenání.

Hot prodej produktů