0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Mladý hráč, který bude příští Cristiano Ronaldo
27 Mar

Mladý hráč, který bude příští Cristiano Ronaldo

Kylian Mbappé a Erling Braut Håland jsou bezpochyby dva nejsledovanější mladí hráči na světě. Po vyřazení Lionela Messiho a Cristiana Ronalda z Ligy mistrů UEFA se bezpochyby stane centrem Kylian Mbappé a Erling Braut Håland, kteří již postoupili do osmičky. Tyto dvě budoucí hvězdy jsou nejlepší mezi svými vrstevníky. Skóre je srovnatelné s údaji Lionela Messiho a Cristiana Ronalda, když byli mladí. Dokud se jejich Koupit fotbalové dresy pro muži objeví na hřišti, bude se jásat. Podle současné situace budou pravděpodobně dalším Cristianem Ronaldo Kylian Mbappé a Erling Braut Håland.

Kylian Mbappé, 22 let, pomohl týmu vyhrát šampionát Championsnat de France de football Ligue 1 v sezóně 16-17 ve druhé sezóně právě přistání Championnat de France de football Ligue 1. Mbappé se připojil k gigantu Championnat de France de football Ligue 1 Paříž Saint-Germain za nebeskou cenu 180 milionů eur. Rovněž od začátku sezóny 2018--2019 došlo v Dres Paris Saint-Germain jsou Kyliana Mbappého k výraznému nárůstu počtu gólů. Po dvou sezónách zaznamenal Kylian Mbappé 100 gólů Championsnat de France de football Ligue 1 ve své kariéře ve 142 hrách, což z něj dělá nejmladšího hráče v historii Championsnat de France de football Ligue 1..

Dvacetiletý Erling Braut Håland se prosadil v Lize mistrů UEFA v sezóně 19-20. Ve své první Lize mistrů UEFA vstřelil 10 gólů. Tento výkon je dost úžasný pro hráče po 00. Po přestěhování do Borussie Dortmund v roce 2020 se Erling Braut Håland snadno uchytil ve Fußball-Bundesliga. Za pouhou půl sezóny vstřelil 13 gólů Fußball-Bundesliga a poprvé si zajistil dvě asistence. Když přišel na scénu světové špičkové ligy, hrál průměrně jeden gól na zápas, což je ještě více než efektivita branek Kyliana Mbappého, když debutoval poprvé. Počkáme si a uvidíme, kdo bude nakonec blíže Cristianovi Ronaldovi.

Hot prodej produktů