0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Messiho kariéra 1 000 gólů
12 Oct

Messiho kariéra 1 000 gólů

Messi nebyl v FC Barcelona šťastný, Barcelona podala fanouškům špatný výkon. Mnoho fanoušků jako FC Barcelona má spoustu důvodů, protože tento tým má v některých minulých hrách velmi dobrý výkon. Fanoušci si také zakoupí své fotbalové dresy, aby tím vyjádřili svou podporu týmu.

Argentina porazila Ekvádor v jihoamerických kvalifikacích 1: 0. Messiho pokutový kop v 10 Dres Argentina pomohl týmu vyhrát. Po zápase řekl: Víme, jak těžké jsou kvalifikace na mistrovství světa. Každý měl špatný rok. snadný. První vítězství je velmi důležité. Všichni víme, jak těžké jsou kvalifikace na mistrovství světa. Hra nebude snadná. Zejména proto, že národní tým dlouho nehrál, úzkost všech ještě více zkomplikuje hru. Musíme pokračovat. Tvrdě pracovat. Letos to měl každý velmi těžké. Jsem velmi rád, že mohu hrát s národním týmem a vítězství využít k tomu, abych přinesl štěstí fanouškům a přenesl energii do Argentinců. Význam toho přesahuje samotnou hru.

Messiho cíl také vytvořil další milník. Ve své kariéře dal 1 000 gólů. V Barceloně si připsal 634 gólů a 255 asistencí, zatímco v argentinském národním týmu zaznamenal 71 gólů a 40 asistencí, což je celkem 1000 gólů. Fotbalová branka.

Hot prodej produktů