0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester United zvažuje, zda vyhodit Oleho Gunnara Solskjaera
28 Oct

Manchester United zvažuje, zda vyhodit Oleho Gunnara Solskjaera

Premier League má za sebou 9 kol. Chelsea se umístila na prvním místě tabulky se 7 výhrami, 1 remízou, 1 prohrou a 22 body. Liverpool se umístil na druhém místě s 6 výhrami, 3 remízami a 21 body. Manchester City obsadil třetí místo s 6 výhrami, 2 remízami, 1 prohrou a 20 body. Stabilizovat. Manchester United, který byl v minulé sezoně Premier League druhý, spadl ze skály. Poté, co se Cristiano Ronaldo, který oblékal fotbalové dresy, vrátil do Manchesteru United, to šlo stále z kopce. V této sezóně pouze 4 výhry, 2 remízy, 3 prohry a 14 bodů, což je sedmé místo v tabulce.

V právě skončeném 9. kole prohrál Manchester United s Liverpoolem 0:5, což je v historii Manchesteru United vzácné ostudné skóre. V kombinaci s prohrou 2:4 s Leicesterem City v předchozím kole prohrál Manchester United ve dvou zápasech Premier League 9 gólů a záložník Manchesteru United byl vyhozen. V Lize mistrů také Manchester United opakovaně propadá zoufalství.

Manchester United dosáhl tak špatného výsledku, že je zpochybňován pouze trenér Ole Gunnar Solskjær. Protože Manchester United letos v létě upgradoval sestavu a podepsal velké množství hvězdných hráčů s přestupovou částkou asi 150 milionů eur. Ole Gunnar Solskjær v Dres Manchester United jako trenér nenechal tým dále zlepšovat, ale jeho výkon klesal. Má neúprosnou zodpovědnost. Proto poté, co Manchester United prohrál 0:5 s Liverpoolem, Manchester United začal uvažovat o trenérské změně. Známý reportér uvedl, že Manchester United zvažuje, zda vyhodit Oleho Gunnara Solskjæra a může se rozhodnout před dalším kolem zápasů Premier League. Antonio Conte Připraven převzít vedení.

Hot prodej produktů