0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Manchester United je připraven znovu ucházet o podpis FC Barcelona Ousmane Dembélé
30 Mar

Manchester United je připraven znovu ucházet o podpis FC Barcelona Ousmane Dembélé

Manchester United je připraven zahájit ofenzívu a v příštím přestupovém období podepsal Ousmane Dembélé z FC Barcelona. Podle zprávy je Manchester United v kontaktu s hráčem a jeho rodinou. Díky zlepšení výkonu hráče se Manchester United začal více zajímat o podpis Ousmane Dembélé. V současné době vyprší smlouva Ousmane Dembélé s Barcelonou v létě 2022, FC Barcelona doufá, že s hráči uzavře novou smlouvu.

V této sezóně Manchester United úspěšně podepsal sponzorskou smlouvu ve výši 235 milionů GBP na fotbalové dresy pro muži, když se mnoho společností stydí investovat do fotbalu. To také dává Manchesteru United velkou důvěru v posílení jeho hráčů.

Očekává se, že tým v létě podepíše světového středního obránce, plodného útočníka a ostrého pravého křídla. Manchester United také dal jasně najevo, že je připraven podepsat Ousmane Dembélé v příštím přestupovém období. Pokud FC Barcelona brání hráči v přestupu, Manchester United je připraven čekat na vypršení smlouvy hráče, aby mohl být hráč v příštím roce. Zdarma transfer do Manchesteru United. Podepíše konečně s Manchesterem United tentokrát Dres Manchester United jsou? počkejme a uvidíme.

Hot prodej produktů