0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Malá výhra Argentiny 1: 0 postoupí do nejlepších 8
22 Jun

Malá výhra Argentiny 1: 0 postoupí do nejlepších 8

Ve třetím kole skupiny A Amerického poháru 2021 zvítězila Argentina nad Paraguayem 1: 0 a po dvou po sobě jdoucích vítězstvích postoupila do osmičky. Lionel Messi v fotbalové dresy zahájil 147. zápas za argentinský tým a spojil tak argentinský vzhledový rekord Javiera Mascherana. Papu Gomez skóroval v 10. minutě, aby zpečetil vítězství Argentiny.

10minutový bleskový zápas Papu Gomez: Papu Gomez v Dres Argentina jsou zahájil hru a byl ve velmi dobré formě. V úvodních 10 minutách se vyhrožoval Argentinou a prolomil patovou situaci pro Argentinu. Je to pošesté, co Papu Gomez hrál za Argentinu. Dal dva góly za Argentinu. Nakonec Argentina porazila Paraguay 1: 0 a předem zamkla prvních 8 míst.

Argentina 2 po sobě jdoucí vítězství k postupu do čtvrtfinále: Po porážce Paraguaye vyhrála Argentina dvě po sobě jdoucí vítězství ve skupinové fázi, umístila se na prvním místě ve skupině A a předem potvrdila postup do čtvrtfinále. Neporažený rekord modrobílého týmu ve všech soutěžích dosáhl 16 her. Je to také posledních pětkrát, co oba týmy hrály proti sobě, Argentina poprvé porazila Paraguay.

Hot prodej produktů