0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lionel Messi se chystá zahájit první zápas Paris Saint-Germain
17 Aug

Lionel Messi se chystá zahájit první zápas Paris Saint-Germain

Podle nejnovějších zpráv Sky Sports bude Lionel Messi oficiálně debutovat ve 4. kole Ligue 1, což je první zápas kariéry Paris Saint-Germain. Do té doby bude Paris Saint-Germain čelit Stade de Reims doma. Očekává se, že Lionel Messi v fotbalové dresy bude debutovat po přestupu v této hře.

Od 30. června tohoto roku se Lionel Messi oficiálně stal volným hráčem. Kromě účasti na systematickém tréninku s týmem během Copa America se příliš nezúčastnil týmového tréninku. A od vítězství v Americkém poháru Lionel Messi netrénoval téměř měsíc, takže fyzické požadavky zatím nedosáhly herních standardů.

Pokud jde o to, kdy bude hrát Lionel Messi v Paris Saint-Germain Dres, trenér Paris Saint-Germain Pochettino také vyjádřil své vlastní názory: Lionel Messi po účasti v Perfect Continental Cup trénoval pouze dvakrát, kdy tedy bude moci hrát Lionel Messi? stále musíme dělat jeden krok po druhém. Pouze proto, aby se cítil zdravý a pohodlný, aby mohl hrát první zápas Paris Saint-Germain, když bude úplně zdravý.

Hot prodej produktů