0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lionel Messi otevírá svůj gólový účet, aby získal svůj první gól s Paris Saint-Germain
29 Sep

Ve druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů porazila Paris Saint-Germain doma Manchester City 2: 0. Lionel Messi vstřelil gól, který zpečetil vítězství. Lionel Messi v fotbalové dresy konečně dosáhl svého prvního gólu jménem týmu. Skupinová fotografie Lionela Messiho, Neymara a Kyliana Mbappého v šatně po zápase také zcela rozbila zvěsti o neshodách v týmu Paris Saint-Germain.

Letos v létě se Paris Saint-Germain stala největším vítězem na přestupovém trhu. Díky podpisu skupiny elitních hráčů se Paris Saint-Germain stal největším favoritem na vítězství v Lize mistrů. Pouhých 7 minut hry otevřela střela Idrissy Gueyeové domácí skóre. V 73. minutě dostal Dres Paris Saint-Germain oblečený Lionel Messi od svého spoluhráče a po jednoduché spolupráci s Kylianem Mbappém před pokutovým územím soupeře Lionel Messi využil svou ikonickou levou nohu ke skórování a rozšíření vedení. Když Lionel Messi vstřelil tento trhací gól, Neymar byl první, kdo vyrazil dopředu oslavovat, a pak Lionel Messi záměrně ukázal na Kyliana Mbappého, který mu pomohl, a oba tleskali na oslavu.

Ať už je to Lionel Messi, Neymar nebo Kylian Mbappé, všichni mají společný cíl, kterým je vyhrát Ligu mistrů. Největším snem Lionela Messiho při přestupu do Paris Saint-Germain je znovu vyhrát Ligu mistrů. V čestné místnosti Kyliana Mbappého chybí jen jedna trofej Ligy mistrů. Toto vítězství 2: 0 oficiálně oznámilo začátek kombinace Lionela Messiho, Neymara a Kyliana Mbappého. V další hře budeme svědky toho, jak překonali potíže v Lize mistrů a nakonec vyhráli Ligu mistrů!