0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Lionel Messi může následovat národní tým na Americkém poháru
07 Jun

Lionel Messi může následovat národní tým na Americkém poháru

Z oficiálních zdrojů potvrdil argentinský národní tým v fotbalové dresy účast v Copa America. Oznámení národního týmu je následující: Argentinský národní tým potvrdil účast na Americkém poháru 2021. S velkým úsilím argentinského fotbalového svazu v tomto obtížném období zajistíme nezbytné podmínky pro zajištění všech odkazů. Národní tým odjede do Brazílie, aby se zúčastnil této Copa America. Všichni zaměstnanci budou spolupracovat na překonání různých obtíží.

Podle zprávy „Marca“, i když Copa America do roku 2021 začne 13. června, stále existuje velká nejistota ohledně toho, zda se bude konat. V současnosti někteří brazilští hráči účastnící se hry kontaktovali kapitány ostatních zúčastněných zemí, aby hru bojkotovali. Casimiro a Neymar kontaktovali kapitány jiných týmů. V současné době jsou hráči Kolumbie a Uruguaye proti hostování Copa America, ale Lionel Messi neučinil jasné prohlášení.

V takovém případě může oficiální oznámení o účasti Argentiny na Americkém poháru umožnit Lionelovi Messimu rozptýlit své obavy a připojit se k týmu. Mnoho fanoušků má pocit, že Lionel Messi je příliš obtížný: na jedné straně chce prolomit sucho v národním týmu a stát se hodnějším krále; na druhé straně nekontrolovatelná epidemie v Jižní Americe dělá Lionela Messiho. Konec konců, tváří v tvář životu a zdraví musí být fotbal odsunut na druhé místo. Ale jak Lionel Messi stárne, nemůže si dovolit čekat. Pokud letos zmeškal, opravdu neměl velkou šanci hrát Copa America. Ještě důležitější je, že je obtížnější vyhrát světový pohár v Kataru. Americký pohár tohoto léta je nejlepší šancí pro Lionela Messiho, který má na sobě Dres Argentina, vyhrát šampionát národního týmu!

Hot prodej produktů