0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak daleko může v tomto evropském poháru zajít belgická zlatá generace
18 Jun

Jak daleko může v tomto evropském poháru zajít belgická zlatá generace

Ve druhém kole skupiny B evropského pohárového zápasu skupiny nastoupilo Dánsko v fotbalové dresy proti Belgii. Belgie otočila Dánsko 2: 1 a předem oznámila kvalifikaci týmu. Belgie je obecně optimistická ohledně vítězství v této hře, protože celková síla Belgie je lepší než u dánského týmu a dánskému týmu chybí hlavní postava Christian Eriksen. Je to jen to, že většina fanoušků nečekala, že Belgie vyhraje tak obtížně, a byl v první polovině téměř poražen dánským týmem.

Tato kampaň čelí Belgii, která je v současné době na prvním místě na světě, a dánský tým je přesvědčen, že zvítězí, a snaží se pomocí vítězství uklidnit spoluhráče Christiana Eriksena, který je stále v posteli. Jakmile se hra otevřela, zahájil dánský tým prudký útok, jen 99 sekund do zahájení se ujal vedení. V celé hře zaznamenal dánský tým 22 střel a Belgii se na chvíli zadýchal. Belgie je však světovým týmem číslo jedna. Poté, co Kevin De Bruyne sestoupil z lavičky, se Belgie postupně vzpamatovala. Kevin De Bruyne zvrátil příliv jedním průchodem a jednou střelou, což dokazuje, že je stále jedním z nejlepších záložníků na planetě. . Stehno, na které se Belgie opravdu vyplatí spoléhat, je ve skutečnosti Eden Hazard, ale to, co se stalo Eden Hazardovi déle než rok, je třeba říci, každý dobře ví, generálové obrany Jan Vertonghen a Toby Alderweireld Jak stárnou, jejich konkurenční postavení začal klesat, i když tento tým Belgický tým je známý jako belgická zlatá generace a je stále na prvním místě na světě, ale ve srovnání s belgickým v roce 2018 ve skutečnosti hodně poklesl.

Po hře média neváhala chválit Kevina De Bruyne, ale odhalila také jednu ze slabin tohoto belgického týmu. Belgie není tým, který by byl dobrý v hraní tvrdých her. V poslední hře to hrálo dobře. Romelu Lukaku, který čelil dánskému fyzickému stylu hry, byl téměř neviditelný; ve skutečnosti není Kevin De Bruyne v Dres Belgie jsou příliš spolehlivý v klíčových hrách, koneckonců není útočníkem.

 

Hot prodej produktů