0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Francouzský národní tým nový dres propuštěn
31 Mar

Francouzský národní tým nový dres propuštěn

Navrhování dresu s moderním stylem může způsobit, že se mnoho fanoušků bude cítit velmi dobře a těší se. Mnoho týmů inovuje v designu fotbalové dresy, ale původní design úplně nezměnil. Díky tomu bude více fanoušků snazší zjistit, ze kterého týmu je.

Francouzský národní tým nedávno vydal poslední Dres Francie evropského poháru. Hlavní barva domácího dresu je stále tmavě modrá a hlavní barva vzdáleného dresu je bílá. Hlavní barva domácího dresu francouzského týmu je tmavě modrá a logo bude bílé. Tento dres má na přední straně červený pruh přes hrudník a několik tenkých modrých pruhů. Ačkoli se to očekává, jedná se o moderní reinterpretaci klasického dresu Světového poháru z roku 1998, který je také poctou dresu z roku 1984. Souprava bude vydána v březnu.

Francouzský týmový dres je hlavně bílý, s retro stylem, který přináší velmi elegantní vzhled. Kromě toho má dres kulatý výstřih, modré logo na krku a pruhy francouzské vlajky na obou stranách dresu. Stejně tak bude k dispozici v březnu. Pokud se vám tento dres líbí, můžete si jej koupit na našem oficiálním webu, my vám dres pošleme co nejdříve.

Hot prodej produktů