0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Francie oznámila čísla dresů evropského poháru
10 Jun

Francie oznámila čísla dresů evropského poháru

Francouzský tým oznámil čísla dresů různých hráčů v evropském poháru. Dres č. 7 týmu European Cup France bude i nadále oblékat Antoine Griezmann, zatímco Kylian Mbappé bude oblékat dres č. 10. Mocenské centrum Olivier Giroud bude nosit tričko číslo 9. Karim Benzema, který se tentokrát vrátil do národního týmu, bude oblékat dres s číslem 19. Výsledek této doby ve skutečnosti také způsobil komentáře a kontroverze mnoha fanoušků. Karim Benzema si v národním týmu vždy vedl velmi dobře. Karim Benzema je také klíčovou pozicí v národním týmu. Fanoušci se domnívají, že dres francouzského týmu č. 9 nebo 10 by měl dostat Karim Benzema.

Ale současné dresy č. 9 a č. 10 mají své majitele. Kylian Mbappé, majitel dresu číslo 10, je v současné době nejvyšší prioritou týmu. Je také hrdinou vítězství francouzského týmu na mistrovství světa. Místo toho se Karim Benzema po mnoho let nevrátil do národního týmu, jeho status v národním týmu klesl a středisko číslo 9 Olivier Giroud byl v posledních letech vždy stabilním pilířem bývalého záložníka francouzského týmu. Někteří fanoušci si myslí, že tentokrát číslo 10 plus číslo 9 se rovná číslu 19, což Karim Benzema doufá vyjádřit.

Karim Benzema, oblečený v dresu č. 19, i když byl údajně starší. Dokáže však nejen vytvářet cíle, ale také pomáhat spoluhráčům, jeho výkon v přední části hřiště je velmi stabilní. Karim Benzema dokáže zorganizovat útok týmu a rychle stabilizovat obrannou sestavu.

 

Tags: dresů, dres, dresy
Hot prodej produktů