0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
FC Barcelona se chystá odplavit Samuela Umtitiho
03 Aug

FC Barcelona se chystá odplavit Samuela Umtitiho

Není žádným tajemstvím, že FC Barcelona chce uklidit některé vysoce placené hráče. Mezi mnoha hráči je francouzský obránce Samuel Umtiti v fotbalové dresy jedním z nejnadějnějších hráčů FC Barcelona. Vždyť roční plat Samuela Umtitiho dosahuje až 12 milionů eur. Jeho vyprání může týmu pomoci dosáhnout rovnováhy platů a pomoci týmu obnovit Lionela Messiho. Samuel Umtiti se však zdráhal opustit tým.

Nedávno bylo oznámeno, že Samuel Umtiti souhlasil s odchodem z FC Barcelona, ​​ale tým neopustí jen tak mimochodem. Doufá, že půjde do špičkového týmu, který má Ligu mistrů a může soutěžit o některá mistrovství. V opačném případě Samuel Umtiti tým neopustí. . Ačkoli Samuel Umtiti souhlasil s odchodem z týmu, zdá se, že tato žádost se nijak neliší od odmítnutí opustit tým. Ostatně s výkonem Samuela Umtitiho se odhaduje, že by ho žádný tým nechtěl.

V uplynulých dvou letech se Samuel Umtiti, oblékající Dres FC Barcelona, velmi těžce trápil v FC Barcelona a kombinace obrany jeho a Clémenta Lengleta byla fanoušky také přezdívána jako evropská obrana č. 1. To je samozřejmě ironie. Samuel Umtiti unikl všemožným míčům a lidem na kurtu. O jeho výkonu lze říci, že je na amatérské úrovni. Nejdůležitější je, že má vysoký plat 12 milionů eur. Který špičkový klub po takovém hráči bude chtít?

Hot prodej produktů