0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
FC Barcelona posiluje svůj tým, aby se připravil na ligu a Ligu mistrů
02 Jun

FC Barcelona posiluje svůj tým, aby se připravil na ligu a Ligu mistrů

FC Barcelona oficiálně oznámil vstup Sergia Agüera, což v podstatě znamená jednu věc, to znamená, že Lionel Messi nebude mít v FC Barcelona žádné napětí. Uvádí se, že Lionel Messi v fotbalové dresy dokončil prodloužení smlouvy s FC Barcelona. Nová smlouva platí do roku 2023. V příštích dvou letech vybuduje FC Barcelona silný tým kolem Lionela Messiho a zahájí působení v Lize mistrů. .

Smlouva Lionela Messiho s FC Barcelona vypršela 30. června tohoto roku. Aby si udržel Lionela Messiho, vyvinul tým mnoho úsilí. Klíčem je, že tým přivedl dalšího přítele Lionela Messiho, Sergia Agüera. Spojení druhého znamená Lionela. Messi v týmu určitě zůstane a nyní jsou tu konečně dobré zprávy. Lionel Messi obnoví smlouvu s FC Barcelona do roku 2023! Pro FC Barcelona je zůstat v týmu Lionel Messi ekvivalentem zachování naděje na šampionát. V této sezóně reprezentoval Lionel Messi FC Barcelona ve 47 zápasech ve všech soutěžích, s 38 góly a 12 asistencemi. Stále má mimořádnou bojovou sílu, je stále všemocným útočníkem, pokud dostane dostatek pomocníků, může vést FC Barcelona k tomu, aby bojoval o Ligu mistrů.

Na přestupovém trhu letos v létě vybuduje FC Barcelona konkurenceschopný tým kolem Lionela Messiho, zejména útočníků. Oficiálně byli oznámeni Sergio Agüero a Sergio García, následovaní Georginiem Wijnaldumem a Memphisem Depayem. FC Barcelona vytvoří v příští sezóně magickou kombinaci trojzubce Memphis Depay, Sergio Agüero a Lionel Messi. Je zcela možné zasáhnout Ligu mistrů. Kombinace Neymara, Lionela Messiho a Luise Suáreze toho roku pomohla FC Barcelona vyhrát Ligu mistrů v roce 2015. V následujících šesti letech se FC Barcelona, ​​navzdory zázraku Nou Camp, stala více mluvčím tragédie. Lionel Messi v Dres FC Barcelona jsou stárne. Lidé se těší, zda může FC Barcelona ve své poslední dvouleté smlouvě vyhrát Ligu mistrů!

Hot prodej produktů