0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Druhý venkovní dres Arsenal FC 2020-21
21 Sep

Druhý venkovní dres Arsenal FC 2020-21

Odložení dresu nové sezóny je něco, na co se fanoušci obzvláště těší. Doufáme také, že fotbalové dresy nové sezóny může získat více fanoušků. Fanoušci mohou vstoupit na naše webové stránky a koupit, my dáme fanouškům nejvýhodnější cenu. Nechte více dětí mít na Vánoce dres, který se jim líbí, takže budou velmi šťastné.

V sezóně 2020-21 vydal Arsenal F.C druhý venkovní dres, který je inspirován londýnskou kulturou a představuje jedinečný design. Tělo dresu je zdobeno nenápadným vzorem, který je vyroben ze speciální přizpůsobené kombinace potisku a barvení a je navržen v jasných barvách. Přizpůsobení barev dresu nové sezóny má ukázat živou scénu noční hry na stadionu Emirates Stadium. Světle modrá a tmavě modrá představují noční oblohu, zatímco jasně oranžové detaily se snaží obnovit oslňující světla stadionu.

Když mluvil o novém druhém Dres Arsenal venku, Kieran Tierney řekl: "Tento letošní druhý dres se mi opravdu líbí. Spolu s domácími dresy a dresy venku tvoří kompletní vybavení nové sezóny Arsenal FC. Od vydání nového domova a pryč dresy, vyhráli jsme dvě mistrovské trofeje. Budeme i nadále tvrdě pracovat, abychom pokračovali v této dynamice do další sezóny. “

Hot prodej produktů