0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Doufám, že Lionel Messi a Cristiano Ronaldo nenechají na tomto evropském poháru a Copa America žádné lítosti
25 Jun

Doufám, že Lionel Messi a Cristiano Ronaldo nenechají na tomto evropském poháru a Copa America žádné lítosti

Evropský pohár a Americký pohár pokračují divoce. Zda Cristiano Ronaldo a Lionel Messi v fotbalové dresy mohou vyhrát Evropský pohár a Americký pohár, se také stalo předmětem zájmu fanoušků. Ze skupinové fáze se vynořilo Portugalsko, které poté ve vyřazovacím kole čelilo silné Belgii. Argentině zbývá jedna hra na Americkém poháru. V závěrečném kole čelí Bolívii, nejslabší ve skupině, není velký problém zajistit si první místo ve skupině. To také znamená, že Argentina se může vyhnout nejsilnějšímu soupeři před finále. Brazílie.

Ve skupinové fázi evropského poháru předvedl Cristiano Ronaldo, který oblékl Portugalsko dres, velmi statečně. Dal 5 gólů a vedl seznam střelců a je velmi nadějný, že vyhraje cenu Golden Boot tohoto evropského poháru. Portugalsko dalo ve skupinové fázi celkem 7 gólů, 6 gólů má přímý vztah s ním, což také může ukázat, že jeho stav je opravdu vynikající. Dokáže-li Cristiano Ronaldo nadále podávat dobré výkony, pomáhat portugalskému týmu jít dále a dokonce úspěšně znovu vyhrát evropský pohár, bude jeho status ještě vyšší.

Argentina hladce hrála také ve skupinové fázi, v současné době získala 7 bodů se 2 vítězstvími a 1 remízou a již předem si zajistila právo kvalifikovat se do skupiny. Pokud zvítězí, v soutěži mezi Argentinou a Bolívií se umístí na prvním místě skupiny. Ačkoli Argentina v prvních 3 hrách vstřelila pouze 3 góly, získala 7 bodů a postupně porazila Paraguay a Uruguay, dva silné rivaly. Obranná linie je docela stabilní. Lionel Messi v Dres Argentina nepředvedl ve skupinové fázi příliš výrazné výkony. Vzhledem k průměrné celkové síle skupiny může Lionel Messi dobít a věnovat energii knockoutům. Pro Lionela Messiho a Cristiana Ronalda to bude jejich poslední šance zasáhnout mezikontinentální šampionát.

Hot prodej produktů