0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo vytvořil v tomto evropském poháru mnoho rekordů
29 Jun

Cristiano Ronaldo vytvořil v tomto evropském poháru mnoho rekordů

Po prohře s Belgií se obhájce titulu Portugalsko zastavil v 16. kole. S evropským pohárem se rozloučil také 36letý Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo již popáté v evropském poháru vytvořil mnoho rekordů a zanechal mnoho lítosti. Když Cristiano Ronaldo v fotbalové dresy odešel z evropského poháru v slzách, skutečná otázka zněla: Objeví se 39letý Cristiano Ronaldo v evropském poháru ještě pošesté?

V tomto evropském poháru vstřelil Cristiano Ronaldo čtyřikrát 5 gólů a poslal 1 asistenci, čímž vytvořil mnoho rekordů. Jeden z nich se stal prvním hráčem v historii, který hrál v pěti evropských pohárech. Za druhé se stal prvním hráčem v historii, který skóroval ve všech pěti evropských pohárech. Zatřetí, Cristiano Ronaldo se stal jediným hráčem, který ve třech evropských pohárech vstřelil alespoň 3 góly. Za čtvrté, po vstřelení 109 gólů, Cristiano Ronaldo vyrovnal bodovací rekord národního týmu. Pět, po vyslání 6 asistencí, Cristiano Ronaldo remizoval asistenční rekord Evropského poháru. Zašesté, Cristiano Ronaldo vstřelil v evropském poháru 14 gólů, což vedlo k bodování v historii evropského poháru. Sedm, Cristiano Ronaldo vstřelil 45 gólů v Evropském poháru (včetně kvalifikace) a obsadil první místo v seznamu gólů v Evropském poháru. Osmý, Cristiano Ronaldo hrál 25krát v Evropském poháru a pokračoval v rozšiřování svého vlastního rekordu ve vystoupeních v Evropském poháru. Devět, Cristiano Ronaldo vyhrál v Evropském poháru 12 zápasů, čímž překonal rekord v počtu vítězství v Evropském poháru. Deset, Cristiano Ronaldo vstřelil 21 gólů v mezinárodní soutěži a překonal tak bodovací rekord v mezinárodní soutěži. V jedenácti hrál Cristiano Ronaldo v evropském poháru (včetně kvalifikace) 60krát, čímž překonal dosavadní rekord evropského vzhledu, který držel Gianluigi Buffon. Dvanáctý Cristiano Ronaldo vytvořil osobní rekord v bodování v jediném evropském poháru s 5 góly. Předchozí rekord byl pouze 3 góly. V historii evropského poháru jsou cíle Cristiana Ronalda v jedné sezóně na druhém místě za Michelem Platinim (9 gólů) a Antoinem Griezmannem (6 gólů). Třináct, Cristiano Ronaldo vstřelil alespoň 2 góly ve čtyřech evropských pohárech a stal se jediným hráčem, který tak učinil. Čtrnáctý, Cristiano Ronaldo odehrál v evropském poháru celkem 2163 minut a pokračoval v rekordu, který držel. Patnáctý, Cristiano Ronaldo vstřelil alespoň 1 gól v 10 zápasech evropského poháru a pokračoval v rekordu, který držel.

O tři roky později bude mít Cristiano Ronaldo v Portugalsko Dres 39 let. Přestože je Cristiano Ronaldo vzorem profesionálních hráčů, stále není známo, zda bude i nadále hrát za portugalský národní tým. Pokud umí hrát, bude pokračovat v nastavování nových rekordů.

Hot prodej produktů