0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo vyhrál Zlatou kopačku Serie A poprvé
24 May

Cristiano Ronaldo vyhrál Zlatou kopačku Serie A poprvé

Sezóna 20/21 Serie A oficiálně skončila. F.C. Internazionale Milano letos vyhrál ligový šampionát. Na osobní počest vyhrál Cristiano Ronaldo v fotbalové dresy s 29 góly v Serii A Golden Boot Award. A jeho tým Juventus také vstoupil do první čtyřky v pořadí a získal místo v Lize mistrů.

Cristiano Ronaldo vstřelil v této sezoně 29 gólů v 33 zápasech a je na prvním místě v seznamu střelců La Ligy. Nejbližší mu je Lukaku, který vstřelil 24 gólů. Ve třetí sezóně vstupu do Juventusu vyhrál Cristiano Ronaldo Zlatou kopačku Serie A. Cristiano Ronaldo se stal prvním hráčem Juventusu, který vyhrál Zlatou kopačku Serie A poté, co se v sezóně 2007-08 stal Alessandro Del Piero. Toto je také ocenění Golden Boot od páté ligy Cristiana Ronalda.

Cristiano Ronaldo v loňské sezóně nastřílel 31 gólů, ale v seznamu střelců Serie A se umístil pouze na druhém místě. Serie A Golden Boot patří Ciro Immobile, který nastřílel 36 gólů. Po 3 letech čekání vyhrál Cristiano Ronaldo v Dres Juventus jsou první cenu Serie A Golden Boot Award, jak si přál. Toto je také ocenění Golden Boot Award páté ligy, které Cristiano Ronaldo získal ve své 19leté kariéře. Vyhrál 1krát v Premier League a 3krát v La Lize. Cristiano Ronaldo je také prvním hráčem v historii, který vyhrál tři zlaté boty Serie A, La Ligy a Premier League současně.

Hot prodej produktů