0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo se rychle integroval do Manchesteru United, zatímco Lionel Messi bojoval v Paris Saint-Germain
23 Sep

Cristiano Ronaldo se rychle integroval do Manchesteru United, zatímco Lionel Messi bojoval v Paris Saint-Germain

Proč Lionel Messi bojoval v Paris Saint-Germain, ale Cristiano Ronaldo, který měl fotbalové dresy, se rychle začlenil do Manchesteru United? Myslím, že se to očekává. Výhoda Cristiana Ronalda v Manchesteru United je mnohem lepší než u Lionela Messiho v Paris Saint-Germain.

Přestože je soutěž v Premier League silnější než francouzská Ligue 1, Cristiano Ronaldo v Dres Manchester United vstřelil 4 góly ve 3 zápasech v Manchesteru United, zatímco Lionel Messi odehrál 3 zápasy za Paris Saint-Germain. Ve hře nebyl vstřelen gól a hrací doba nebyla dlouhá. Mnoho fanoušků řekne, že když se Cristiano Ronaldo vrátí do Manchesteru United, odejde domů a rychleji se přizpůsobí ve známém prostředí. Lionel Messi se změnil na nového majitele, očividně na to nebyl zvyklý. Koneckonců, Lionel Messi v Paris Saint-Germain, ať už jde o taktickou hru, klima, stravovací návyky nebo jazyk, trvá určitý čas, než se přizpůsobí.

Někteří fanoušci jsou nespokojení a tvrdí, že Neymar a Ángel Di María z Paris Saint-Germain jsou starými spoluhráči Lionela Messiho. Proč na to nejsou zvyklí? To je pravda jen napůl. Paris Saint-Germain má několik jihoamerických hráčů, ale s příchodem Lionela Messiho musí trenér Mauricio Pochettino včas upravit svůj taktický systém. Lionel Messi, Neymar, Kylian Mbappé, Ángel Di María ... Paris Saint-Germain má v přední části příliš mnoho hvězd velkého jména a jak rozdělit míč je problém. Nemůže nechat dobře placeného Lionela Messiho na lavičce, že? Nechte Lionela Messiho hrát více, ale přední nádvoří Paris Saint-Germain je už přeplněné. Manchester United takové potíže neměl. Jakmile se Cristiano Ronaldo vrátil domů, Manchester United Ole Gunnara Solskjæra jasně stanovil absolutní klíčovou pozici Cristiana Ronalda v útoku. Cíl byl jasný, místo problémů s výběremto udělal Cristiano Ronaldo. Také skvělé, v průměru více než jeden gól na zápas. Není divu, pokud Cristiano Ronaldo může v nové sezóně získat cenu Premier League Golden Boot Award.

Hot prodej produktů