0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo končí s izolací a začíná trénovat
07 Sep

Cristiano Ronaldo končí s izolací a začíná trénovat

Podle Manchester Evening Newsse Cristiano Ronaldo po skončení 5denní karantény zúčastní tréninku Manchesteru United. 11. září se Manchester United utká doma s Newcastlem United. Očekává se, že Cristiano Ronaldo dokončí svůj debut po návratu do Manchesteru United. ! V úterý, poslední den izolace Cristiana Ronalda, ho fanoušci brzy opět uvidí na základně Carrington. Cristiano Ronaldo byl také velmi šťastný. Svůj Dres Manchester United zveřejnil na sociálních sítích a napsal: 7 je kouzelné číslo.

Cristiano Ronaldo vstal a po skončení zápasu s Irskem odešel do Anglie a momentálně je v izolaci. Cristiano Ronaldo obnoví trénink 8. září Vzhledem k tomu, že Manchester United se 11. září utká s Newcastlem United, Cristiano Ronaldo může hrát nebo dokonce začít hrát!

Doufám, že Cristiano Ronaldo má dobrý výkon v zápase proti Newcastlu United a může dokončit svou první show po návratu do Manchesteru United! Cristiano Ronaldo hrál za Manchester United 6 sezón. Za Manchester United hrál ve všech soutěžích 292krát, vstřelil 118 gólů a poslal 69 asistencí! Veďte Manchester United k 1 Lize mistrů a 3 titulům Premier League! O 12 let později, v fotbalové dresy Manchester United č. 7, jaké kouzlo může Cristiano Ronaldo napsat? Počkejme a uvidíme!

Hot prodej produktů