0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo dokončil tři prvoligové grandslamové zápasy
21 May

Cristiano Ronaldo dokončil tři prvoligové grandslamové zápasy

Finále Coppa Italia bylo dokončeno, Juventus porazil Atalanta B.C. 2: 1, v této sezóně zvítězil v Coppa Italia a jedním tahem dosáhl italského Superpoháru a dvojité koruny Coppa Italia. Ačkoli Cristiano Ronaldo nedal gól, má útočné hrozby, nepřímé přihrávky a obrannou kontrolu. Toto je 34. šampionát kariéry Cristiana Ronalda v fotbalové dresy.

Celkový počet titulů Cristiana Ronalda, který znovu vyhrál šampionát, se rovněž umístil na 7. místě v žebříčku trofejí. Tímto pohárovým šampionátem dosáhl Cristiano Ronaldo také tří hlavních grandslamovýchlig. Vyhrál pohárové a ligové mistrovství v Manchesteru United, Realu Madrid CF a Juventusu. Při vítězství v poháru hrál Cristiano Ronaldo také sebevědomé "3". Gesto. Za zmínku stojí, že kromě kolektivní pocty obdrží Cristiano Ronaldo 24. května také Zlatou kopačku Serie A.

Po vítězství v Coppa Italia si Cristiano Ronaldo jako obvykle oblékl Dres Juventus jsou vlastní značky na oslavu se svými spoluhráči v šatně. Cristiano Ronaldo zároveň vyjádřil radost na Instagramu: Jsem velmi nadšený, že mohu vyhrát další šampionát pro tento skvělý klub! Budeme bojovat až do konce! Jděte do Juventusu! Coppa Italia je posledním šampionátem Juventusu v této sezóně a jejich dalším úkolem je vybojovat si v příští sezóně místo v Lize mistrů.

Hot prodej produktů