0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Byly vydány 4 nejlepší evropské poháry
05 Jul

Byly vydány 4 nejlepší evropské poháry

Semifinále Evropského poháru se blíží brzy. V předchozím knockoutu 1/8 čelily Belgie a Itálie vysoké úrovni. Itálie zvítězila; Švýcarsko a Španělsko tvrdě bojovaly 120 minut. Nakonec zvítězilo Španělsko pokutovým kopem, Dánsko porazilo Česko; Anglie zvítězila divoce. Ukrajina. Tímto způsobem byly vyrobeny první 4 evropské poháry, konkrétně Itálie, Anglie, Španělsko a Dánsko v fotbalové dresy.

V soutěži Golden Boot stále panuje napětí. Česká republika sice podlehla Dánsku a ve čtvrtfinále se zastavila, ale český útočník Patrik Schick dal další gól a vyrovnal 5 gólů Cristiana Ronalda. Podle oficiálních pravidel žebříčku Golden Boot UEFA však Cristiano Ronaldo stále dominuje seznamu nejlepších střelců. Protože pokud mají dva hráči stejný počet gólů, budou porovnávat počet asistencí, kteří odehráli méně času, a počet vstřelených gólů ve vyřazovacím zápase. Nemá to nic společného s počtem trestných gólů.

Nejslibnější z těchto čtyř týmů, kteří dostihli Cristiana Ronalda o 5 gólů, jsou Angličané Harry Kane a Raheem Sterling, kteří oba dali 3 góly. A pak Kasper Dolberg, který oblékl Dánský dres, také dal 3 góly. V další hře si Anglie a Dánsko zmerají hlavu. Pokud chtějí všichni tři překonat Cristiana Ronalda, musí nejen překonat počet gólů, ale musí také tvrdě pracovat v počtu asistencí. (Cristiano Ronaldo má 1 asistenci, ale pouze Raheem Sterling ze tří má 1 asistenci)

Hot prodej produktů