0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Aktualizace vydání nové sezóny egyptského dresu
06 Oct

Aktualizace vydání nové sezóny egyptského dresu

Egypt, zemi, může znát více lidí z hvězdy Liverpoolu FC Salah. Jeho aktuální výkon je velmi dobrý, takže ho má mnoho fanoušků rád. To je také součást toho, co má mnoho fanoušků rád pro egyptský dres. A africké fotbalové dresy mají svůj jedinečný designový styl a díky bohatým vzorům mohou dresy vypadat skvěle.

Fanoušci jsou velmi nadšení, a proto jim chceme poskytnout jedinečné oblečení, které lze hrdě nosit na tribunách nebo na hřišti. Dresy lze použít jako módní předměty, nebo je lze sladit s každodenním oblečením. Umožní vám vyjádřit pocit sounáležitosti s určitou zemí nebo kulturou. Prostřednictvím těchto dresů chceme ocenit rozmanitost, jedinečnost a bohatou kulturu světa. "

Chválit bohatství a jedinečnost Egypta, nové domácí a vnější Dres Egypt jsou zpět egyptského národního týmu mají odvážné a reprezentativní vzory inspirované egyptskou kulturní identitou. Hieroglyfické symboly ztělesňují tradici země prostřednictvím znovu vytvořených opakujících se vzorů, zobrazujících pět zvláštních symbolů: slunce, Nil, pouštní kopce, pyramidy a tradiční geometrické vzory.

Hot prodej produktů