0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
1960 na věčnost
04 Jun

1960 na věčnost

Kvalifikace kvalifikace na mistrovství světa v roce 2022 v Jižní Americe, Argentina remizovala s Chile 1: 1. Lionel Messi skóroval pokutový kop a Alexis Sánchez vyrovnal skóre. Po hře řekl Lionel Messi v rozhovoru dojemná slova.Před zápasem byla odhalena socha Diega Maradony a Lionel Messi vedl celý argentinský tým k účasti. Ve hře, aby vzdali hold Diegu Maradonovi, si argentinští hráči společně oblékli pamětní dres s hlavou Diega Maradony. Lionel Messi měl dokonce slzy v očích a nemohl si pomoci. Od roku 1960 do věčnosti je rok 1960 rokem, kdy se narodil Diego Maradona. Na některé lidi nikdy nezapomeneme.

Po zápase Lionel Messi v Dres Argentina řekl emotivně: "Je to velmi zvláštní hra, protože Diego Maradona chybí poprvé. Všichni víme, co pro něj národní tým znamená, a všichni víme, co reprezentuje. Navíc , soutěž je velmi zvláštní a vzhledem k situaci v Argentině a ve světě je pro všechny velmi obtížná.

Pokud jde o tuto hru, Lionel Messi řekl: Dlouho jsme spolu nehráli a není snadné se vrátit zpět do formy. Ale myslím si, že jsme odehráli dobrou hru, a jsem velmi spokojen s výsledkem, přestože jsme nevyhráli. Krok za krokem budeme opět silnější.

Hot prodej produktů